Valmieras Sporta balle 2014 [10.02.14.]

Valmieras sporta balle Kaspars un Kriša sieva Baiba Valmieras sporta ballē

Iesācies 2014.gads, un uz savu atlētu sniegumu sportā aizvadītajā gadā atskatījusies Valmieras pilsētas pašvaldība un Burtnieku novada pašvaldība.
Abu pašvaldību 2013.gada atzītāko sportistu vidū par nozīmīgām uzvarām airēšanas slalomā godāti Valmierā treniņus aizvadošie Burtnieku novada atlēti kajakists Kaspars Pakers un kanoists Krišs Ozols. Kaspars aizvadītajā gadā K-1 laivu klasē vīriešiem izcīnīja čempiona titulu gan Latvijā, gan Lietuvā, kā arī vinnēja citās Baltijas mēroga sacensībās, tādējādi noturot šī reģiona līdera statusu. Savukārt Krišs C-1 laivu klasē vīriešiem triumfēja Latvijas čempionāta komandu braucienā un individuāli Latvijas Kausa finālā un tāpat par konkurentiem pārāks bija arī citās starptautiskās sacensībās Latvijā un Lietuvā. Līdz ar to, abi airēšanas slalomisti pelnīti saņēma Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumu „Sportiskie sasniegumi” un tika sveikti kā Burtnieku novada Sporta laureāti.
Šogad Krišam novēlam vēl vairāk uzvaras un būt gatavam atkārtoti kļūt par Latvijas čempionu individuālajā cīņā, bet Kasparam – lai viņš, iegājis veterānu kārtā, ir Baltijas līderis starp savas vecuma grupas airēšanas slalomistiem!

P.S.
Tiesa, Valmieras Sporta ballē un Burtnieku novada Sporta laureātā priekšnesumus un cienastu baudīja un, sekojoši, izklaidējās Kaspars un prombūtnē esošā Kriša sieva Baiba.

Rakstīt komentāru

E-pasta adrese jāievada obligāti, taču tā netiks publiskota.


*