Ūdenstūrisma sacensību sezona Latvijā sāksies jau 28.-29.martā Dīvajā

Ilustratīvs foto: Pavasaris Ilustratīvs foto: Pavasaris

Lai arī  Türi-Tori maratons Igaunijā ir gaidīts airēšanas pasākums, tās nebūs pirmās airēšanas sacensības Baltijā šajā sezonā.

“Iesildīties” jaunajai airēšanas slaloma sacensību sezonai varēs pašmāju ūdenstūrisma sacensībās, kas notiks Dīvajā  no 28. līdz 29.martam. Dīvajas sacensību vieta atrodas Skrīveru novadā (Braslas un Maizītes satekā). Nolikums skatāms šeit.

Otrās ūdenstūrisma sacensības plānotas Amatā 3.-5.aprīlī  (info no Latvijas Raftinga un ūdenstūrisma federācijas mājas lapas).

Trešās pavasara sacensības notiks 18-19. aprīlī Iecavā.

Jāteic, ka Dīvajas sacensības ir vienīgās no pavasara ūdenstūrisma sacensībām, kas “nepārklājas” ar airēšanas slaloma plānotajiem sacensību datumiem.

Airēšanas slaloms

Pirmās airēšanas slaloma sacensības šajā sezonā (Baltijas kausa 1.posms) notiks Igaunijā 4.aprīlī, pilsētā Pirita. Nolikumu angļu un igauņu valodās var skatīt SK Pirita mājas lapā.

11. Aprīlī paredzētais Latvijas Kausa 1.posms norisināsies Amatā vai Iecavā (atkarīgs no ūdens un citiem apstākļiem, vēl tiks precizēts). Latvijas Kausa 2.posms paredzēts dienu vēlāk – 12.aprīlī. Norises vieta, tieši tāpat kā Latvijas Kausa pirmajam posmam, tiks precizēta.

 

Rakstīt komentāru

E-pasta adrese jāievada obligāti, taču tā netiks publiskota.


*