Lietuvas čempionāts 2015

Lietuvas čempionāts medaļas Lietuvas čempionāts medaļas

Dienu pēc Viļņas čempionāta, turpat Viļņas piepilsētas vasarnīcu ciemā Grigiškės, norisinājās Lietuvas čempionāts.

K-1 vīriešu laivu klasē, tāpat kā Viļņas čempionātā, uz uzvaru pretendēja un ļoti līdzīgus rezultātus uzrādīja vairāki sportisti. Finālā labākais valmierietis Toms Karlivāns (VSA) par ceturtdaļu sekundes apsteidzot otrās vietas ieguvēju lietuvieti Mantas Atmanavičius (Srautas). Tas nozīmē, ka Lietuvas čempions arī šogad ir latvietis. Trešā vieta Toma komandas biedram Kasparam Pakeram (VSA).

Ceturtais lietuvietis Justinas Šnioka (Regesa). Piektajā vietā iepriekšējās dienas uzvarētājs Simantas Mažeikis (Regata). Sestajā vietā Paulius Popiera no Kauņas kluba Regesa.

K-1 vīriešu laivu klases uzvarētājs Toms Karlivāns

K-1 vīriešu laivu klases uzvarētājs Toms Karlivāns

K-1 sieviešu laivu klasē, tāpat kā iepriekšējā dienā, pārliecinoši uzvarēja Lietuvas labākā slalomiste Erika Baranauskaite. Otrajā vietā, zaudējot uzvarētājai 12,02 sekundes, airētāja Kamilė Petrauskaitė no sporta kluba Regesa. Trešajā vietā rīdziniece Santa Krauja (RAK/ Rīdzene).

C-1 sieviešu laivu klasē, kā ierasts, nepārspēta palika Juta Murziņa, kurai patlaban Baltijā neviena cita C-1 sportiste īstu konkurenci sastādīt nevar. Otrajā vietā Erikai Baranauskaitė, kuras pamat-laivu-klase ir K-1.

C-1 vīriešu laivu klasē finālā ar nelielu pārsvaru uzvaru izcīnīja Valdas Keršys. Andars Lūkass fināla braucienu veica tikai par 1,22 sekundēm lēnāk un tādējādi ierindojās otrajā vietā.

Vēl sacensību programmā bija komandu braucieni, kuros piederība kādai laivu klasei, nacionalitātei, sporta klubam vai dzimumam netika izšķirta. Rezultāti (pirmais sešinieks) zemāk:

1.vieta Simantas Mažeikis, Kaspars Pakers, Toms Karlivāns

2.vieta Jurgis Kišūnas, Vilius Rasimavičius, Mantas Atmanavičius

3.vieta Justinas Šnioka, Paulius Popiera, Kipras Talačka

4.vieta Juta Murziņa, Andars Lūkass, Emīls Putniņš

5.vieta Karolis Tuska, Šarūnas Zakarka, Paulius Minialga

6.vieta Arnoldas Gotto, Matas Varslavenas, Jonas Minialga

Šeit var apskatīt Lietuvas valsts čempionāta uzvarētājus no 1981. līdz 2010.gadam (rezultāti sagatavoti MS Word formātā):

http://www.airesanasslaloms.lv/rezultati/LT_chemp_history_1981.doc

Rakstīt komentāru

E-pasta adrese jāievada obligāti, taču tā netiks publiskota.


*