Lietuvas čempionāts 2014 [30.04.14.]

Lietuvas airēšanas slaloma trase Grigiškes Ilustratīvs foto: Lietuvas airēšanas slaloma trase Grigiškes pie Viļņas

Š.g. 27.aprīlī Grigiškēs Vokes upes trasē 6.gadu pēc kārtas Lietuvas čempiona titulu K1-m laivu klasē izcīnīja valmierietis Kaspars Pakers!

K-1w laivu klasē par čempioni kļuva alītiete Erika Baranauskaite, bet C-1w un C-1m laivu klasēs uzvarēja rīdzinieki: Juta Murziņa un Andars Lūkass.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Lietuvas čempionāta dalībnieki sacentās arī C2 laivu klasē, kur čempionu titulus izcīnīja alītieši Valdas Keršis un Ramūnas Maliuolis.

Komandu sacensībās uzvarēja valmierieši Kaspars Pakers un Toms Karlivāns, kuri startēja  vienā komandā ar Viļņas kluba Regata sportistu Simantu Mažeiki.