Latvijas čempionāta uzvarētāji

Ritvars Celmiņš, Toms Karlivāns, Kaspars Pakers Latvijas čempionāta 205 uzvarētāji k1m laivu klasē

Latvijas čempionāts airēšanas slalomā šogad norisinājās 6. un 7. jūnijā Valmierā. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

K-1m (K1-vīriešu) laivu klasē uzvaru izcīnīja valmierietis Toms Karlivāns. Tomam šogad šis ir jau otrais valsts čempiona tituls, jo Toms ir arī šī gada Lietuvas čempions.  Otrajā vietā Ritvars Celmiņš, no uzvarētāja atpaliekot vien 0,44 s.  Vēl pirmajā trijniekā Toma treneris Kaspars Pakers, kurš pārstāv sporta biedrību VSA. Interesanti, ka tieši šie trīs sportisti bijuši pirmajā trijniekā arī 2014.gada Latvijas čempionātā – tikai citā secībā.

Ceturtajā vietā lietuvietis Simantas Mažeikis, kurš no trešās vietas atpalika vien 0,1s (vienu sekundes desmitdaļu). Arī piektās vietas ieguvējs Mantas Atmanavičius uzrādījis ļoti konkurētspējīgu rezultātu, kas tikai 0,41s lēnāks par trešās vietas ieguvēju. Sestajā vietā valmierietis Krišs Meļņikonis.

K1w (k1-sieviešu) laivu klasē pārliecinoša uzvara Erikai Baranauskaitei no Lietuvas. Otrajā vietā Erikas tautiete Kamile Petrauskaite. Trešajā vietā Juta Murziņa no Rīgas airēšanas kluba. Ceturtajā vietā valmieriešu trenere Antra Limbēna-Strazdīte. Piektā Igaunijas sportiste Kulli Raudsalu un vēl sešiniekā Evita Saviskaite no VSA.

C-1m (C1- vīriešu) laivu klasē uzvara Krišam Ozolam no Valmieras. Otrais Matīss Mežals. Trešajā vietā Matīsa kluba biedrs Guntis Šmits (abi no RAK). Ceturto rezultātu uzrādīja Andars Lūkass no Rīgas. Piektais Emīls Putniņš no VSA. Sešinieku noslēdza Argo Raudsalu no Igaunijas.

C-1w (C1-sieviešu) laivu klasē pirmā Juta Murziņa no Rīgas. Otrajā vietā K1w laivu klases uzvarētāja Erika Baranauskaite. Trešā Rīdzenes trenere Santa Krauja.

 

Komandu braucienu uzvarētāji

K-1 man

1. Celmiņš Ritvars, Pakers Kaspars, Karlivāns Toms

2. Bečers Līgonis, Meļņikonis Krišs, Matvējevs Kristers

3. Atmanavičius Mantas, Rasimavičius Vilius, Turčinavičius Edvinas

K1 – woman

1. Baranauskaite Erika, Kamile Petrauskaite, Dalija Lipska

2. Murziņa Juta, Krauja Santa, Savickaite Evita

3. Sadovska Monta, Leneviča Laura, Zandere Marta

C1 – man

1. Mežals Matīss Šmits Guntis Lūkass Andars

2. Ozols Krišs Putniņš Emīls Raudsalu Argo

3. Voroņko Gļebs Romanoss Rūdis Mažeikis Simantas

 Pilni rezultāti skatāmi šeit

Rakstīt komentāru

E-pasta adrese jāievada obligāti, taču tā netiks publiskota.


*