Kauņas čempionāts 2018

Kauno m. baidarių ir kanojų slalomo čempionatas

Rudens

Šogad Kauņas čempionāts norisinājās 22.septembrī Viļņā. Uz sacensībām bija ieradušies Baltijas, kā arī Baltkrievijas sportisti.

K1 sievietēm pieaugušo konkurencē uzvara sportistei Sevinch Ismailava no Baltkrievijas. Otrā un trešā vieta sportistēm no Latvijas. Otrajā vietā Enija Ļaksa (AK Baldone), kamēr trešājā vietā Juta Murziņa no AK Ādaži.

K1 vīriešiem pieaugušo vērtējumā pirmā vieta Tomam Karlivānam no Valmieras, aiz sevis atstājot visus pārējos. Otrajā vietā Simantas Mažeikis, kurš finālbraucienu veica vien 1,03 sekundes lēnāk par Tomu. Trešais, tikai par 2,52 sekundēm finišā vēlāk par Simantas, bija Ivo Kurvins no Liepājas. Jāatzīmē, ka Ivo pirmā vieta (savā) U16 vecuma grupā.

U16 vecuma grupā vīriešiem, kā jau minēts uzvara Ivo Kurvinam ar lielisku rezultātu, kas bija pietiekams, lai izcīnītu augsto trešo vietu pieaugušo konkurencē. Otrajā vietā U16 grupā Gustas Malakauskas no Viļņas. Trešais Ralfs Maisiņš no SK Atvars. Pavisam tuvu medaļai U16 grupā ceturtajā vietā Ralfs Baldiņš no Valmieras, no trešās vietas atpaliekot vien 0,16 sekundes.

C1 vīriešiem finālā pieaugušo konkurencē pārliecinoši ātrākais izrādījās sportists no Baltkrievijas Viktar Tratsiak. Otrais  viņa kolēģis no Minskas Denis Golovachenko. Uzreiz aiz abiem Baltkrievijas sportistiem Emīls Putniņš. Aiz Emīla ceturtajā un piektajā vietā vēl pavisam tuvu Stefans Romanoss un Gļebs Voroņko no Rīgas.

U16 vecuma grupā C1 vīriešiem visātrākais bija Ralfs Baldiņš no VSA Valmiera. Otrajā vietā Lietuvas  sportists Aurimas Kuodis no STK Regata (Viļņa). Trešais arī sportists no Lietuvas Kipras Talačka, kurš pārstāv BSK Regesa (Kauņa).

C1 sievietēm fināla braucienos atkal dominē K1 laivu klases līderes. Šeit pārliecinoši pirmā Juta Murziņa, otrā Enija Ļaksa un trešā Sevinch Ismailava no Baltkrievijas.

Pilnus rezultātus (arī kvalifikācijas braucienus) var apskatīt šeit:

Kauņas čempionāts 2018 rezultāti

Rakstīt komentāru

E-pasta adrese jāievada obligāti, taču tā netiks publiskota.


*