Kaspars Pakers uzvar Somijas čempionātā

Somijas čempioni Toms Karlivāns, Kaspars Pakers un Tarkka Teijo No kreisās- Toms Karlivāns, Kaspars Pakers un Tarkka Teijo - Somijas čempioni 2015

Kaspars Pakers, Toms Karlivāns, Krišs Meļņikonis un Emīls Putniņš – šie četri Vidzemes sporta asociājas airētāji šodien startēja Somijas čempionātā.

Sacensības notika Taivalkosken airēšanas trasē. Spēcīgā ūdenī un spēcīgā konkurencē K1M laivu klasē uzvaru izcīnīja Kaspars Pakers. Otrajā vietā (+1,08 sekundes) Toms Karlivāns. Trešajā vietā Somijas airētājs Tarkka Teijo, kurš Tomam zaudēja 0,22 sekundes.

Krišam Meļņikonim uzvara K1 laivu klasē M16 vecuma grupā. Krišs savā vecuma grupā par 18 sekundēm ātrāks par otrās vietas ieguvēju – Smirnov Egor no Krievijas. Trešajā vēl viens sportists no Krievijas – Barykhin Michail.

Vienīgais Vidzemes sporta asociācijas C-1 laivu klases pārstāvis šajās sacensībās, Emīls Putniņš, izcīnīja trešo vietu pieaugušo konkurencē.

Rezultātus var apskatīt šeit: Somijas čempionāts 2015 rezultāti