kur pieteikties airēt?

Treniņiem pieteikties var Valmierā un Rīgā. Uz pirmo treniņu līdzi ņemamais saraksts skatāms šeit.

Airēšana Valmierā

Vidzemes sporta asociācija

Valmierā var droši nākt uz Laivu namu. Tas atrodas pie Gaujas tramvaja piestātnes Pilskalna ielā, var arī zvanīt 26594761. Treniņus vada vairākkārtējs Latvijas un Lietuvas čempions, Baltijas līderis Kaspars Pakers. Treniņi notiek ap plkst.17:00 un vasarā ap plkst.11:00 un 17:00. Uz ūdens būsiet kopā ar Rū, Tuncēnu, Virpuli u.c. airētpriekiem . Sākotnēji nav vajadzīgs savs inventārs un ekipējums, – tikai vēlme airēt un būt dzīvespriecīgam un aktīvam!

Laivu nams Valmierā

Laivu nams Valmierā

Valmieras Bērnu sporta skolas treniņi

Valmierā trenēties airēšanā var katru (darba) dienu. Valmieras Bērnu sporta skolas treniņi notiek no pl. 15:30 līdz 19:00. Treniņus vada Līgonis Bečers un Antra Limbēna. Pieņemti tiek visi, kas vien vēlas airēt. Iesācējiem uz sākuma laiku tiek iedota laiva, airis, peldveste un ķivere. Inventārs nav jauns, bet ar tādu mēs visi kādreiz esam sākuši. Ar jautājumiem par treniņiem var vērsties pie trenera Līgoņa – tel. +371 29223398.
Treniņi notiek Kazu krācēs. Valmieras Kazu krāces ir Gaujā starp Pilsētas un Vanšu tiltu.

Airēšana Rīgā, Lucavsalā

BJSS Rīdzene

Bērniem un jauniešiem šajā ziemas sezonā treniņi notiek Natālijas Draudziņas ģimnāzijā. No aprīļa treniņi notiek Lucavsalas airēšanas bāzē. Treniņus vada RAK un BJSS “Rīdzene” treneri. Vairāk inofrmāciju par bērnu un jauniešu treniņiem Rīgā var skatīt šeit.

Rīgas Airēšanas klubs

Pieaugušajiiem airēšanas slalomu iespējams apgūt izmatojot Rīgas airēšanas kluba apmācības. Kā norādīts RAK mājas lapā, apmācības iespējamas gan kā grupu nodarbības, gan kā privātstundas. Vairāk var uzzināt šeit.