kur pieteikties airēt?

Airēšanas treniņi trenera pavadībā iespējami Valmierā, Liepājā, Ādažos, Ozolniekos, Baldonē un Rīgā.

 Airēšanas treniņi Ozolniekos

Ozolnieku Sporta skola

Netālu no Jelgavas airēt var Ozolniekos. Ozolnieku sporta skolā tagad var trenēties ne tikai vieglatlētikā, volejbolā, futbolā un florbolā, bet arī airēšanas slalomā. Treniņu laikus un citu svarīgāko par airēšanu Ozolnieku sporta skolā var lasīt šeit – Ozolnieku Sporta skola.

Airēšanas treniņi Liepājā

Sporta Klubs Atvars

Sporta klubs Atvars Liepåjå

Liepājā iesaistīties airēšanā piedāva airēšanas slaloma sporta klubs Atvars. Vairāk par SK Atvars var uzzināt šeit – Sporta Klubs Atvars

Airēšanas treniņi Valmierā

Vidzemes sporta asociācija / Laivu nams

Valmierā var droši nākt uz Laivu namu. Tas atrodas pie Gaujas tramvaja piestātnes Pilskalna ielā, var arī zvanīt 26594761. Treniņus vada vairākkārtējs Latvijas un Lietuvas čempions, Baltijas līderis Kaspars Pakers. Treniņi notiek ap plkst.17:00 un vasarā ap plkst.11:00 un 17:00. Uz ūdens būsiet kopā ar Rū, Tuncēnu, Virpuli u.c. airētpriekiem . Sākotnēji nav vajadzīgs savs inventārs un ekipējums, – tikai vēlme airēt un būt dzīvespriecīgam un aktīvam! Par VSA/Laivu nams airētāju gaitām var regulāri lasīt šeit – VSA/Laivu Nams  Facebook lapa.

airēšanas treniņi Valmierā

Laivu nams Valmierā

Valmieras Bērnu sporta skolas treniņi

Valmierā trenēties airēšanā var katru (darba) dienu. Valmieras Bērnu sporta skolas treniņi notiek no pl. 15:30 līdz 19:00. Treniņus vada Līgonis Bečers un Antra Limbēna. Pieņemti tiek visi, kas vien vēlas airēt. Iesācējiem uz sākuma laiku tiek iedota laiva, airis, peldveste un ķivere. Inventārs nav jauns, bet ar tādu mēs visi kādreiz esam sākuši. Ar jautājumiem par treniņiem var vērsties pie trenera Līgoņa – tel. +371 29223398.
Treniņi notiek Kazu krācēs. Valmieras Kazu krāces ir Gaujā starp Pilsētas un Vanšu tiltu.

Airēšanas treniņi Rīgā, Lucavsalā

BJSS Rīdzene / Rīgas Airēšanas klubs

Bērniem un jauniešiem  treniņi notiek Lucavsalas airēšanas bāzē. Treniņus vada RAK un BJSS “Rīdzene” treneri. Vairāk inofrmāciju par bērnu un jauniešu treniņiem Rīgā var skatīt šeit – Rīgas Airēšanas klubs

Pieaugušajiiem airēšanas slalomu iespējams apgūt izmatojot Rīgas airēšanas kluba apmācības. Kā norādīts RAK mājas lapā, apmācības iespējamas gan kā grupu nodarbības, gan kā privātstundas.

Airēšanas treniņi Ādažos

Ādažu Airēšanas klubs

Iemācīties airēt un izkopt slaloma prasmes uz ūdens var Ādažu Vējupē. Treniņus vada Juta Murziņa. Vairāk par airēšanu Ādažos var uzzināt šeit  – Ādažu Airēšanas klubs.